خلاقیت و نوآوری
بی‌اغراق یکی از پیچیده ترین مراحل فرایند نوآوری، انتقال یافته‌های تحقیقاتی به عرصه صنعت است. شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، به عنوان یکی از شرکت‌های نسل چهارم (surfing)، توانسته با استفاده از خلاقیت و نوآوری در توسعه فناوری، با افزایش رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال مولد، ذی‌بنای اقتصاد دانش بنیان را در صنعت طیور و کشاورزی پیاده‌سازی کند.
کیفیت
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با بهره‌گیری از قطعات با کیفیت و به کار بردن PLC به جای برد الکتریک و با در نظر گرفتن تجربه کاربری در کنار توجه به کیفیت نرم افزار همچنین طراحی اختصاصی محصولات خود، توانسته کامل ترین و باکیفیت ترین سیستم اتوماسیون تولید داخل را طراحی و به بازار عرضه کند و در عرصه صنعت طیور و کشاورزی رقیبی برای نمونه‌های مشابه خارجی محسوب ‌شود.
دانش و تجربه
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با 12 سال تجربه در تولید صنعت اتوماسیون و اجرای پروژه های فراوان از سال ۱۳۸۶ تحقیق تخصصی خود را در زمینه استانداردسازی عوامل و شرایط محیطی سالن‌های پرورش طیور و گلخانه آغاز کرده و در سال ۱۳۸۹ موفق به تولید اولین سیستم اتوماسیون استاندارد هوشمند صنعتی جهت کنترل سالن‌ها و مدیریت پرورش شده است.

آخرین پست ها

اتوماسیون هوشمند مرغداری چیست؟
در طراحی سیستم اتوماسیون هوشمند سامتک که کالای سرمایه‌ای است از سخت‎ افزارهای صنعتی روز دنیا و نرم‎ افزارهای بومی‌سازی شده متناسب با جغرافیای ایران مبتنی بر تکنولوژی فازی-PID و IOT استفاده شده است، هدف برآورده‎کردن تمام نیازهای یک صاحب فارم اعم از کنترل، مانیتورینگ و ذخیره‎ سازی اطلاعات و کنترل کلیه‌‎ی پارامترهای بحرانی محیطی مربوط به تولیدات طیور می‌باشد و اثراتی همچون؛ کاهش تلفات، عدم نیاز به دخالت کارگر، پیشگیری از خرابی تجهیزات و اعلام هشدار، کاهش 50% مصرف سوخت، افزایش 150 گرم میانگین وزن و کاهش 12% هزینه تولید و افزایش چشمگیر سودآوری در سالن های مرغداری را درپی دارد.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر

آخرین اخبار

پیشنهاد تولید مرغ ۹ هزار تومانی به رییس مجلس شورای اسلامی توسط یک مرغدار جهرمی
پیرو اظهار نظر های قالیباف در خصوص هزینه های بالای تولید مرغ در کشور، یک مرغدار در شهرستان جهرم با ارسال طرح پیشنهادی به رییس مجلس شورای اسلامی با در اختیار گذاشتن مرغداری ۳۹۵۰۰ قطعه ای خود خواستار عملیاتی شدن و اجرای طرح تولید مرغ ۹ هزارتومانی در این شهرستان توسط نماینده رییس مجلس شد.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر
با اتوماسیون های هوشمند مهر سامان گستر، افزایش بهره وری و آرامش را به خودتان هدیه دهید.

آمارگیر وبلاگ