خلاقیت و نوآوری
بی‌اغراق یکی از پیچیده ترین مراحل فرایند نوآوری، انتقال یافته‌های تحقیقاتی به عرصه صنعت است. شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، به عنوان یکی از شرکت‌های نسل چهارم (surfing)، توانسته با استفاده از خلاقیت و نوآوری در توسعه فناوری، با افزایش رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال مولد، ذی‌بنای اقتصاد دانش بنیان را در صنعت طیور و کشاورزی پیاده‌سازی کند.
کیفیت
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با بهره‌گیری از قطعات با کیفیت و به کار بردن PLC به جای برد الکتریک و با در نظر گرفتن تجربه کاربری در کنار توجه به کیفیت نرم افزار همچنین طراحی اختصاصی محصولات خود، توانسته کامل ترین و باکیفیت ترین سیستم اتوماسیون تولید داخل را طراحی و به بازار عرضه کند و در عرصه صنعت طیور و کشاورزی رقیبی برای نمونه‌های مشابه خارجی محسوب ‌شود.
دانش و تجربه
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با 12 سال تجربه در تولید صنعت اتوماسیون و اجرای پروژه های فراوان از سال ۱۳۸۶ تحقیق تخصصی خود را در زمینه استانداردسازی عوامل و شرایط محیطی سالن‌های پرورش طیور و گلخانه آغاز کرده و در سال ۱۳۸۹ موفق به تولید اولین سیستم اتوماسیون استاندارد هوشمند صنعتی جهت کنترل سالن‌ها و مدیریت پرورش شده است.

آخرین پست ها

بررسی کشت گلخانه ای در ایران و اهمیت گسترش آن
کشت‌های گلخانه‌ای به دلیل افزایش تولید محصول، صرفه‌جویی آب و حفاظت محصولات در برابر شرایط اقلیمی در کشور حائز اهمیت است. در شرایط طبیعی و کشت آزاد، عوامل اصلی رشد گیاه را تنها می‌توان از طریق آبیاری، وجین، کودپاشی و غیره تا حدودی برای رشد گیاه مناسب کرد، اما کنترل دما و رطوبت محیط و همچنین نور از اختیار کشاورز خارج است؛ در صورتی که در کشت گلخانه‌ای این عوامل را می‌توان کنترل و در جهت رشد مطلوب گیاه تنظیم کرد. کشت‌های گلخانه‌ای راهکار نسبتاً آسان و مطمئنی است که هر ساله در بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان در حال افزایش است.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر

آخرین اخبار

قیمت تمام شده کنونی گوشت مرغ منجمد کیلویی ۴۳ هزار و هفتصد تومان می باشد
براساس برآورد هزینه تولید صورت گرفته توسط انجمن شرکتهای زنجیره ای تولید گوشت مرغ، با احتساب دلار آزاد، قیمت تمام شده هرکیلوگوشت مرغ منجمد ۴۳۷٫۲۲۸ ریال می باشد.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر
با اتوماسیون های هوشمند مهر سامان گستر، افزایش بهره وری و آرامش را به خودتان هدیه دهید.

آمارگیر وبلاگ