خلاقیت و نوآوری
بی‌اغراق یکی از پیچیده ترین مراحل فرایند نوآوری، انتقال یافته‌های تحقیقاتی به عرصه صنعت است. شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، به عنوان یکی از شرکت‌های نسل چهارم (surfing)، توانسته با استفاده از خلاقیت و نوآوری در توسعه فناوری، با افزایش رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال مولد، ذی‌بنای اقتصاد دانش بنیان را در صنعت طیور و کشاورزی پیاده‌سازی کند.
کیفیت
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با بهره‌گیری از قطعات با کیفیت و به کار بردن PLC به جای برد الکتریک و با در نظر گرفتن تجربه کاربری در کنار توجه به کیفیت نرم افزار همچنین طراحی اختصاصی محصولات خود، توانسته کامل ترین و باکیفیت ترین سیستم اتوماسیون تولید داخل را طراحی و به بازار عرضه کند و در عرصه صنعت طیور و کشاورزی رقیبی برای نمونه‌های مشابه خارجی محسوب ‌شود.
دانش و تجربه
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با 12 سال تجربه در تولید صنعت اتوماسیون و اجرای پروژه های فراوان از سال ۱۳۸۶ تحقیق تخصصی خود را در زمینه استانداردسازی عوامل و شرایط محیطی سالن‌های پرورش طیور و گلخانه آغاز کرده و در سال ۱۳۸۹ موفق به تولید اولین سیستم اتوماسیون استاندارد هوشمند صنعتی جهت کنترل سالن‌ها و مدیریت پرورش شده است.

آخرین پست ها

تحلیل چالش‌هاي تصمیم‌هاي مدیریتی – اخلاقی و تدوین راهبردهاي تصمیم سازی در صنعت مرغداري
در صنعت مرغداري تصمیم‌هاي مدیریتی شامل موضوع کیفیت محصولات دامی می‌باشد؛ این در حالی است که در کشورهاي در حال توسعه تنها گزینه در خصوص کیفیت تولید، بحث ضمانت بهداشتی محصولات می‌‌باشد، در حالی که در کشورهاي پیشرفته مفهوم کیفیت تولید چیزي فراتر از بهداشت محصولات دامی و رعایت مسائل اخلاقی می باشد. استفاده نادرست از آنتی‌بیوتیک‌ها در پرورش طیور گوشتی و اثرات نامطلوب باقی مانده‌هاي آن‌ها بر سلامتی انسان ها، از جمله چالش‌هاي مهم این صنعت محسوب می‌شود. از این رو دستیابی به امنیت غذایی سلامت غذایی و کاهش مخاطرات ناشی از بقایاي داروهاي دامپزشکی، موضوع مهمی در تولید و سلامت خوراك انسان است ورود محصولات دامی سالم در بازارهاي مصرف یکی از شاخص‌هاي کلیدي و مهم در بهداشت غذایی جامعه محقق شود.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر

آخرین اخبار

صادرات محدود مرغ زنده از مرز سیستان و بلوچستان آزاد شد + سند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران (اگنا)؛ بر اساس تصمیمات نود و سومین جلسه کارگروه تنظیم بازار صادرات مرغ به صورت محدود آزاد شد.در بند ۸ این ابلاغیه آمده است: بر اساس درخواست استاندار سیستان و بلوچستان مبنی بر صادرات مرغ زنده در سقف ۴۰۰ تن از مرز های این استان در جلسه طرح و با توجه به تولید مازاد این کالا در استان مذکور با صادرات مرغ زنده در سقف اعلامی با مسئولیت استاندار حداکثر تا ۱۵ خرداد ماه سال جاری موافقت گردید.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر
با اتوماسیون های هوشمند مهر سامان گستر، افزایش بهره وری و آرامش را به خودتان هدیه دهید.

آمارگیر وبلاگ