خلاقیت و نوآوری
بی‌اغراق یکی از پیچیده ترین مراحل فرایند نوآوری، انتقال یافته‌های تحقیقاتی به عرصه صنعت است. شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، به عنوان یکی از شرکت‌های نسل چهارم (surfing)، توانسته با استفاده از خلاقیت و نوآوری در توسعه فناوری، با افزایش رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال مولد، ذی‌بنای اقتصاد دانش بنیان را در صنعت طیور و کشاورزی پیاده‌سازی کند.
کیفیت
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با بهره‌گیری از قطعات با کیفیت و به کار بردن PLC به جای برد الکتریک و با در نظر گرفتن تجربه کاربری در کنار توجه به کیفیت نرم افزار همچنین طراحی اختصاصی محصولات خود، توانسته کامل ترین و باکیفیت ترین سیستم اتوماسیون تولید داخل را طراحی و به بازار عرضه کند و در عرصه صنعت طیور و کشاورزی رقیبی برای نمونه‌های مشابه خارجی محسوب ‌شود.
دانش و تجربه
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با 12 سال تجربه در تولید صنعت اتوماسیون و اجرای پروژه های فراوان از سال ۱۳۸۶ تحقیق تخصصی خود را در زمینه استانداردسازی عوامل و شرایط محیطی سالن‌های پرورش طیور و گلخانه آغاز کرده و در سال ۱۳۸۹ موفق به تولید اولین سیستم اتوماسیون استاندارد هوشمند صنعتی جهت کنترل سالن‌ها و مدیریت پرورش شده است.

آخرین پست ها

تحلیل عوامل بازدارنده توسعه کشت‌های گلخانه‌ای
با توجه به اهمیت کشت‌های گلخانه‌ای در صنعت کشاورزی کشور، شناسایی عوامل بازدارنده و پیش‌برنده در راستای توسعه این صنعت بسیار ضروری است. بنابراین قبل از احداث و صدور پروانه گلخانه باید افراد و مسئولین مربوطه، کلیه عواملی که در اداره و احداث گلخانه تاثیرگذارند و در این پژوهش مورد بررسی قرار گرفت از قبیل؛ فراهم بودن عوامل زیربنایی، مناسب بودن شرایط آب و هوائی منطقه برای احداث گلخانه، وجود بازار برای محصول تولیدی، همچنین داشتن تخصص و توانایی لازم برای مدیریت گلخانه و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز در کنترل عوامل محیطی گلخانه را به دقت مد نظر قرار دهند تا بالاترین بهره‌وری را از هر واحد تولیدی داشته باشند.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر

آخرین اخبار

قیمت تمام شده کنونی گوشت مرغ منجمد کیلویی ۴۳ هزار و هفتصد تومان می باشد
براساس برآورد هزینه تولید صورت گرفته توسط انجمن شرکتهای زنجیره ای تولید گوشت مرغ، با احتساب دلار آزاد، قیمت تمام شده هرکیلوگوشت مرغ منجمد ۴۳۷٫۲۲۸ ریال می باشد.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر
با اتوماسیون های هوشمند مهر سامان گستر، افزایش بهره وری و آرامش را به خودتان هدیه دهید.

آمارگیر وبلاگ