خلاقیت و نوآوری
بی‌اغراق یکی از پیچیده ترین مراحل فرایند نوآوری، انتقال یافته‌های تحقیقاتی به عرصه صنعت است. شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، به عنوان یکی از شرکت‌های نسل چهارم (surfing)، توانسته با استفاده از خلاقیت و نوآوری در توسعه فناوری، با افزایش رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال مولد، ذی‌بنای اقتصاد دانش بنیان را در صنعت طیور و کشاورزی پیاده‌سازی کند.
کیفیت
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با بهره‌گیری از قطعات با کیفیت و به کار بردن PLC به جای برد الکتریک و با در نظر گرفتن تجربه کاربری در کنار توجه به کیفیت نرم افزار همچنین طراحی اختصاصی محصولات خود، توانسته کامل ترین و باکیفیت ترین سیستم اتوماسیون تولید داخل را طراحی و به بازار عرضه کند و در عرصه صنعت طیور و کشاورزی رقیبی برای نمونه‌های مشابه خارجی محسوب ‌شود.
دانش و تجربه
شرکت دانش بنیان مهر سامان گستر، با 12 سال تجربه در تولید صنعت اتوماسیون و اجرای پروژه های فراوان از سال ۱۳۸۶ تحقیق تخصصی خود را در زمینه استانداردسازی عوامل و شرایط محیطی سالن‌های پرورش طیور و گلخانه آغاز کرده و در سال ۱۳۸۹ موفق به تولید اولین سیستم اتوماسیون استاندارد هوشمند صنعتی جهت کنترل سالن‌ها و مدیریت پرورش شده است.

آخرین پست ها

اصلاح نحوه تهویه هوای مورد نیاز مرغداری ها در جهت کاهش مصرف سوخت
پرندگان موجودات هوازی می­ باشند. این بدان معناست که برای شکستن ملکول­ های آلی در خوراک و استخراج انرژی موجود در خوراک، نیازمند اکسیژن کافی می­ باشند. بنابراین تامین هوای تازه به منظور تامین اکسیژن مورد نیاز مرغ­ ها یکی از اهداف مهم تهویه در مرغداری می­ باشد، یکی دیگر از اهداف مهم تهویه در مرغداری، خارج کردن گاز­های مضر به ویژه دی­اکسید کربن و آمونیاک می ­باشد. درصد گاز آمونیاک موجود در هوای آزاد بسیار اندک است، در حالی که درون سالن­ های مرغداری میزان گاز آمونیاک قابل ملاحظه­ ای به وسیله تجزیه فضولات مرغ ­ها تولید می­ شود.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر

آخرین اخبار

آیا می‌توان از ملخ به عنوان خوراک دام و طیور بهره برد؟
در حال حاضر هیچ راهی برای جایگزین کردن ذرت و سویا در جیره دام و طیور نیست و در کشور ما نیز امکان کشت این محصولات به دلیل بحران کم آبی و نیاز این دو محصول به آب وجود ندارد. بنابراین می‌توان از ملخ به عنوان جایگزین سویا در جیره تغذیه‌ای دام و طیور به عنوان منبع پروتئینی استفاده کرد که در صورت تحقق می‌تواند به میزان زیادی از خروج ارز بابت واردات سویا جلوگیری کند، و در نتیجه وابستگی در این عرصه نیز کمتر می‌شود.
مطالعه بیشتر
مشاهده بیشتر
با اتوماسیون های هوشمند مهر سامان گستر، افزایش بهره وری و آرامش را به خودتان هدیه دهید.

آمارگیر وبلاگ