آخرین مطالب
قیمت تمام شده کنونی گوشت مرغ منجمد کیلویی ۴۳ هزار و هفتصد تومان می باشد
براساس برآورد هزینه تولید صورت گرفته توسط انجمن شرکتهای زنجیره ای تولید گوشت مرغ، با احتساب دلار آزاد، قیمت تمام شده هرکیلوگوشت مرغ منجمد ۴۳۷٫۲۲۸ ریال می باشد.
مشاهده بیشتر
یک استارتاپ نروژی می خواهد کویر دبی را به زمین کشاورزی تبدیل کند
در ابتدای ماه مارس، تیمی از نروژ به دبی سفر کردند و هندوانه ، کدو سبز و ارزن مرواریدی را در یک قطعه کویری کاشتند. پنج ماه بعد، آن سرزمین خشک پر از ردیف هایی از برگ های سبز بود که توسط میوه ها و سبزیجات تازه رشد یافته نشانه گذاری شده بودند.
مشاهده بیشتر
کرونا هم مانع از صادرات گوشت مرغ روسیه نشد
در طول همه گیری Covid-19 علاوه بر ثبات تقاضا در بازار داخلی روسیه، صادرات گوشت مرغ این کشور هم همچنان بدون چالش در حال انجام است.
مشاهده بیشتر
قیمت ذرت با رکورد جدید برداشت ایالات متحده کاهش یافت
یالات متحده امسال یک رکورد جدیدی از برداشت ذرت را ثبت نموده که باعث کاهش قیمت جهانی ذرت شد. وزارت کشاورزی آمریكا (USDA) انتظار دارد كه تولیدكنندگان ذرت در ایالات متحده به طور متوسط برای هر تن ذرت ​​۳.۱۰ دلار در بوشل (معادل ۱۰۳ یورو در هر تن) در سال ۲۰۲۰ دریافت كنند. این پایین ترین قیمت ذرت در ایالات متحده در ۱۴ سال گذشته است.
مشاهده بیشتر
مرغ لاین کوثر به چرخه تولید گوشت مرغ کشور افزوده می شود
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه قرار است ۵۰ درصد مرغ کشور از لاین نژاد آرین ایرانی تامین شود، گفت: با معرفی لاین کوثر ۷ قرار است صد درصد مرغ لاین کشور در داخل کشور تولید شود.
مشاهده بیشتر
برنامه ریزی انگلستان برای کشت ذرت در افغانستان
۲ سازمان انگلیسی بنام های Sprint و Alcis اقدام به نقطه برداری در مناطق روستایی جنگ زده ‎افغانستان نموده‌اند تا بتوانند نقاط بالقوه در خاک افغانستان را برای کشت محصول ‎ذرت در این کشور شناسایی کنند.در این پروژه روشی ارایه شده تا با تصاویر هوایی و بدون نیاز به داده های حقیقی از خاک از چرخه های زراعی موجود اطلاعاتی را تجزیه و تحلیل می نمایند تا از ماهیت رشد ذرت در مناطق آب و هوایی مختلف آگاهی یابند
مشاهده بیشتر